Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vánoční posezení s ing. Martinem Krobem

David Ocetník 0
twitterredditpinterestby feather

Přátelé, již nějaký čas mám domluvené setkání s generálním ředitelem SK Slavia Praha a předsedou Odboru přátel v jedné osobě, s ing. Martinem Krobem. Nyní se navíc naskytla příležitost použít boardroom SK Slavia Praha, kde je dočasně umístěno muzeum SKS.

Takže nakonec vše dopadlo tak, že akce se uskuteční právě tam a je otevřena pro širokou slávistickou veřejnost, samozřejmě s přednostním právem vstupu pro členy odbočky AREA 114 a členy spolku AREA 114 z.s. Sice přicházíme o naši komorní atmosféru ale nevyužít boardroom by byl hřích, navíc když tam bude stále ještě část slávistického muzea.

Beseda s generálním ředitelem Martinem Krobem se koná v úterý 20. 12. 2016 od 18:00 v boardroomu SK Slavia Praha. Vzhledem k tomu, že se nelze na místě úplně jednoduše nechat obsloužit jako v restauraci nebo baru, zvolili jsme, že každý, kdo se chce akce zúčastnit, zaplatí vstupné ve výši 200,- Kč. Členové zapsaného spolku AREA 114 z.s. mají slevu a budou hradit 150,- Kč.

Na místě bude možné vstoupit do muzea (bude později uzavřeno aby se něco nestalo), k pití bude pivo, víno a nealko a k tomu samozřejmě něco lehkého k zakousnutí.

Zájemci se musí registrovat na akci zde: http://www.a114.cz/events/beseda-s-ing-martinem-krobem/, po registraci Vám bude účast potvrzena.

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..