Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Valná hromada AREA 114 z.s. – informace pro účastníky

David Ocetník 0
twitterredditpinterestby feather

Několik praktických informací týkající se valné hromady AREA 114 z.s.

Valná hromada začíná v 18:00 v tiskovém centru stadionu v Edenu. Prosíme přijďte včas. Program je časově náročný tak ať vše stihneme. Sraz je 17:45 před muzeem Slavie.

Ti jenž se nemohou z nějakého důvodu zúčastnit valné hromady, mohou přijít až na besedu, která je naplánována od cca 19:00. Sraz tedy 18:45 před muzeem Slavie.

Účastnit se valné hromady mohou všichni členové zapsaného spolku AREA 114. Členové jsou rozděleny na dvě skupiny, na individuální a řádné členy. Individuální člen je automaticky každý kdo se přihlásí do odbočky a hradí roční příspěvek 300,- Kč do našeho spolku a dalších 115,- Kč do Odboru přátel. Řádný člen je ten, který o to požádá a je mu v souladu se stanovami vyhověno. Jeho příspěvek činní 1000,- Kč do spolku AREA 114 a dalších 115,- Kč do Odboru přátel. Pouze řádní členové mohou na valné hromadě hlasovat.

Občerstvení je zajištěno. Bude k dispozici jídlo i pití v dostatečném množství. Jídlo je pro všechny účastníky zdarma. Nápoje si každý člen AREA 114 hradí. Bude k dispozici pivo, víno a nějaké nealko. Pozvaní hosté mají vše zdarma.

Jestli je ještě někdo, kdo se nenahlásil, že se valné hromady zúčastní, nechť tak učiní neprodleně u předsedy spolku.

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..