Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Strakonické odpoledne

leoneig 0
twitterredditpinterestby feather

Dne 6.8.2016 se psal krásný letní den a tak jsme vyrazili s vedoucím Slavia U19 @petrklimi do Strakonic na stadion Na Křemelce, kde se konalo slávistické odpoledne, završené sehráním přátelského zápasu žen Slavia Praha proti Bayernu Mnichov.

Zájem o návštěvu ze strany naší odbočky byl obrovský, ale nakonec  jsme i díky dovoleným a dalším důvodům vyrazili pouze my dva. V životě existují i jednodušší věci, než se autem dostat v klidu a v pohodě do Strakonic, ale i toto jsme zvládli a kolony jsme mazácky objeli přes rodiště pana Lamberta.

Ve Strakonicích nás přivítalo hezké počasí a také předseda místní odbočky přátel SKS Honza Vlček. Místní pojali akci opravdu velkolepě a na každém kroku bylo znát, že se na ní pečlivě připravovali a že je organizace stála nemalé úsilí. Akci navštívilo i několik zástupců z klubu v čele s Michalem Býčkem a členem představenstva Tomášem Syrovátkou.

Akci odstartoval předzápas strakonických žáků hrajícím pod názvem Junior Strakonice a žákyň Slavie Praha. Zápas, který  se hrál na 3 x 20 min., skončil 3:2 a vyhráli dívky z Prahy. Následoval příjezd autobusu hráček Bayernu Mnichov a po chvíli a hráček Slavia Praha. Stadion byl v této době již velice solidně zaplněn a vůbec mě nepřekvapilo, když hlasatel oznámil něco přes tisícovku návštevníků. Zápas se hrál ve svižném tempu a i když slávistky o poločase prohrávaly 0:2, diváci se dobře bavili a neustále holky hnali vpřed. Report z utkání je k dispozici zde.

Po zápase měli fanoušci možnost účastnit se autogramiády či pořídit si nějaký ten snímek pro vzpomínku. Děkujeme místním za pozvání a již teď se těšíme na další akce, které bude místní odbočka pořádat.

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..