Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Slávistický kalendář pro mobily, web a PC

David Ocetník 9
twitterredditpinterestby feather

Každý správný slávista by měl mít červenobílý kalendář. Jeden takový jsme vytvořili i my. Jedná se o kalendář ve službě Google a je veřejný. Kalendář je zobrazen na našem webu vpravo a jsou v něm všechny zápasy fotbalového „A“ týmu SK Slavia Praha a akce odboček Odboru přátel FO SK Slavia Praha.

To, že je kalendář veřejný, je možné ho zobrazit na našem webu ale i ve Vašich kalendářích na počítači či mobilu. Postačí jej připojit k Vašemu účtu u služeb Google, Outlook nebo jiných. Zde jsou zobrazeny možnosti jak jej využít včetně návodů.

 1. Google / Android
 2. Outlook.com / Windows Phone
 3. iPhone (iOS Apple)

Google / Android

pokud využíváte mobilní telefon s operačním systémem Android určitě máte pro nakupování v Google Play zřízen emailový účet Google. Aby se kalendář zobrazoval na všech Vašich zařízení, ideální volbou je, připojit ho centrálně. Přihlaste se do svého účtu na Gooogle.com přímo do svého kalendáře kliknutím na tento odkaz.  V pravo pod svým avatarem je ozubené kolečko nastavení a tam klikněte na NASTAVENÍ, poté vlevo nahoře KALENDÁŘE následně vpravo PROCHÁZET ZAJÍMAVÉ KALENDÁŘE. Zde stačí také vpravo kliknout na odkaz PŘIDAT POMOCÍ ADRESY URL a do nově otevřeného okna vložit tuto adresu: https://www.google.com/calendar/ical/o4ocasm47odhrjk49km61vovu0%40group.calendar.google.com/private-ab4dff74d7d9df7950a454899b4a16c2/basic.ics to je vše!

Outlook.com  / Windows Phone

pokud používáte emailovou adresu s příponou Hotmail.com Outlook.com Outlook.cz apod máte účet od společnosti Microsoft. Povětšinou majitelé telefonů Windows Phone tento účet mají. Zde je výhodné také jako ve výše uvedeném případě zvolit centrální připojení. Přihlaste se do svého účtu na stránce http://calendar.live.com v horní liště klikněte na IMPORTOVAT a zvolte volbu PŘIHLÁSIT ODBĚR. Zadejte do

https://www.google.com/calendar/ical/o4ocasm47odhrjk49km61vovu0%40group.calendar.google.com/private-ab4dff74d7d9df7950a454899b4a16c2/basic.ics

Apple / iOS

v případě, že vlastníte smartphone značky Apple, pošlete si do svého zařízení tento odkaz https://www.google.com/calendar/ical/o4ocasm47odhrjk49km61vovu0%40group.calendar.google.com/private-ab4dff74d7d9df7950a454899b4a16c2/basic.ics třeba pomocí e-mailu a odkaz si zkopírujte do schránky. Poté klikněte na NASTAVENÍ -> POŠTA, KONTAKTY, KALENDÁŘE -> PŘIDAT ÚČET -> JINÝ -> PŘIDAT ODEBÍRANÝ KALENDÁŘ -> a do položky server vložte ze schránky výše uvedenou adresu kalendáře.

Odebíráte náš kalendář, nebo se chystáte? Dejte nám vědět, že to má cenu. A to buď sdílením na sociálních sítích pomocí tlačítek níže, nebo v komentářích pod tímto článkem.

twitterredditpinterestby feather
 1. Ted jsem zkusil na dalsi telefon nahodit a treba u derby jsou 2 terminy
  Na webu Slavia.cz je ofiko sobota 3.11. bez času zatím. No a kalendář ještě ukazuje 2. – 5. listopadu 2018

  • Ale to je úplně správně. Oficiálníá hrací den má Slavia sobotu a proto u zápasů, kde ještě není termín dává sobotu. My zase “blokujeme” celý víkend aby jsme při plánování měli přehled, že zápas může být v jakýkoli den.

 2. Štěpán Štěpán

  Nešlo by zkrátit názvy týmů, aby tam nebyl dlouhý nápis (Fotbalový klub Jablonec, a. s.).

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..