Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Slávistické bowlení 2015

David Ocetník 1
twitterredditpinterestby feather

7. března 2015 jsme se zúčastnili 9. ročníku Slávistického bowlení, které pořádá odbočka Odboru přátel Kolín. Sestavili jsme tříčlenný tým ve složení David, Vojta a Jaack. Vzhledem k tomu, že jsme nikdo nehrál bowling minimálně posledních pět let, rozhodli jsme se, že základní cíl je nezůstat poslední. Což jak jsme brzy pochopili je zásadní cíl Vikingů z Lípy – být poslední.

Ke konci dorazili fandící Leoneig a Fido.

Nakonec jsme skočili 11 z celkových 12. Cíl jsme splnili, stejně jako Vikingové z Lípy. V závěrečné tombole jsme vyhráli krásné ceny a domu jsme odjížděli s pocitem příjemně stráveného dne a odhodláním, že potrénujeme a příští rok to bude lepší 🙂 A asi zůstaneme i na dohrávku.

Následující den došlo k upřesnění dopočtu a ač nám zůstalo krásné 11 místo, Vikingové se se stejným počtem dotáhli na nás a proto jedenácté místo bylo dělené. Nevadí, předsevzetí do desátého ročníku zůstává!

Děkujeme Michalovi za pozvání – bylo to super. Pro úplnost dodáme pasáž z webu Odboru přátel Slavie, Kolín

Jedenácté místo pak obsadila Area 114 i Vikingové z Lípy. Tito též proto, že byl náhodou odhalen jejich chybný zápis v kartě a součet při brouzdání po jejich fotkách z akce, kde digitální fotoaparát jasně zaznamenal, že Plamen nehodil 69 bodů, ale 89….. K mému malému zděšení….. Díky pochopení Area 114 tak počítejme ten správný výkon, Plamen si to zaslouží. Mělo mi být hned jasné, že 69 přece hodit nemůže….. A pokud mluvíme o Aree 114, pak si poznamenejme, že s námi byli prvně. Známe jejich web, vlajku na zápasech a bylo nám s nimi fajn. Rádi je mezi námi uvidíme i příště. Mimo jiné proto, že prsty této poměrně nové odbočky sahají až ke Kolínu, takže budoucí spolupráce je tímto prostě daná!

Fotografie jsou k dispozici na Google+ Kolínské odbočky a níže v naší fotogalerii

 

twitterredditpinterestby feather
  1. […] turnaje v Kutné Hoře, který pořádá odbočka Kolín, hlavně tedy př. Janáček, viz http://www.a114.cz/slavisticke-bowleni-2015/, a  také pingpongového turnaje Havlíčkobrodských s názvem “Slávistické prasátko”, viz […]

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..