Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

SLÁVISTICKÁ FANZONA, CO NA TO FANKLUB?

David Ocetník 0
twitterredditpinterestby feather

Přišla reakce fanklubu na článek SLÁVISTICKÁ FANZONA, CO NA TO FANOUŠCI? V nezměněné formě publikujeme zde, na našem webu jako článek, nikoli jako komentář.

Fanzona

Již na lednové schůzce jsme se všichni shodli, že fanzona je super. Ale také jsme říkali, že tam musí být atrakce a občerstvení pro lidi, aby tam chodili. Zatím jsou tam jen stánky OP/FK a fanshopu. A to je málo. Na Brno byl jeden stánek s klobásou a na Baník už nic.

Je jasné, že její skromnost je dána omezeným prostorem, kdy celá fazona se odehrává na terase, hotelu a není nutné platit další pronájem prostranství. To by obnášelo zřejmě další jednání se zástupci stadionu a to jak víme je složité.

Hlaví chyba je však občerstvení. To je alfa a omega. Možná by pro příště bylo lépe místo focení tento prostor využít pro 2-3 stánky s občerstvením. Bez jídla a pití lidé nepřijdou to zůstanou v okolních putikách a barech. Taktéž se mluvilo o nafukovacím hradu pro děti a dalších dětských atrakcích, žel nejsou. V tomhle se tedy naprosto shodneme, že fanzóna je počin dobrý, ale je potřeba jej zlepšit.

Dovolím si trochu rýpnout – do posil dala Slavia miliony, ale na fanzonu …? No uznej, bída, že.

Stewardi

Zda je to dobrý nápad nevím, ukáže asi až čas. Myslím, že by to měli jít i bez nich. Procestoval jsem se Slavií světa kraj a nikde žádní takovíto stewardi nebyli, např. Emirates Stadium má kapacitu 60 tis. šlo to tam i bez front.  Každopádně souhlasím, že když už, tak by to spíše než fanoušci měli dělat lidé mimo klub. Jak uvádíš sekuriťáků je tam dost a jsou za to placeni.

Jako lepší nápad se mi jeví informační tabule u pokladen a vstupů, kde by se ukazovala délka fronty či info o vstupenkách.

Prodej vstupenek

Již na zmíněné schůzce jsme se shodli, že je potřeba naučit lidi, aby si vstupenku kupovali s předstihem. Myslím, že všichni jsme se také shodli, že by pomohlo, kdyby byly vstupenky v předprodeji se slevou a stačilo by „pouhých“ 10%, jako bývá obvyklé na jiné sportovní či kulturní akce. Na toto zatím Slavia neslyší. To že 90 min. před zápasem nejsou slevy FK/OP/ZTP apod. je málo. Tím se lidi nenaučí kupovat lístky dříve než v den zápasu.

Překupníci

Evergreen. Pochopil bych, když stávali kdysi na vyprodané zápasy, na poháry, ale teď. Nechápu. Je to přece nelegální, máme Policii, Slavia o tom ví, tak proč nikdo nezasáhne?

Tomáš Dvorský

twitterredditpinterestby feather

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..