Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

SK Slavia Praha vs FK Dukla Praha a shrnutí uplynulého týdne

David Ocetník 0
twitterredditpinterestby feather

Neděle 17. května 2015, zápas SK Slavia Praha doma v Edenu proti FK Dukla Praha. V tento samý den před zápasem hokej, ČR – USA o 3 místo na MS v Praze, večer KANADA – RUS o první místo.

Tato kombinace a poslední předvedené výkony Slavie mají za následek ubohou návštěvu 3331 diváků, kteří vidí standardní výkon sešívaných, ale aspoň konečný výsledek 2:0 pro SKS. Z mého pohledu opětovně výkon, který není hoden jména Slavia. Tři body se ale počítají a o dvě kola dříve, než loňský rok, rozhodujeme o setrvání v nejvyšší kapr lize.

Reportáž ze zápasu tradičně nechávám na odbornících ze serveru www.slavistickenoviny.cz, přímý link je zde.

Níže pod článkem opětovně nějaká média.


Mimo tento zápas se asi sluší připomenout mediální přestřelku mezi deníkem sport a Slavii, kdy se začalo skloňovat jméno Ivana Horníka s nástupem do Slavie. Vypadá to, že pod tlakem se bude dělat, že to byla kachna. Zajímavé na tom je, že mnoho SKS fanoušku už je tak smířeno a otupěno, že by jim to ani nevadilo. Pán bůh s námi a zlé pryč 🙂


My už se připravujeme na první výroční schůzi naší odbočky, která má ale samozřejmě přesah a mělo by se povídat o dobách dávno minulých, současných a snad i budoucích. Doufáme, že se nám mix hostů podařilo nakombinovat a akce bude úspěšná. Pro zvědavé, veškeré info je k dispozici zde: http://www.a114.cz/events/ubrejsku/


I přes plánovaný výjezd do Hradce Králové se z naší odbočky nikdo zápasu na Východě Čech nezúčastnil. Konečné skóre 0:1 pro SKS vystřelilo sešívané na 10 místo tabulky. Pouze 9 bodů od 4 místa, paradox, že?

Tak v pátek s některými na výročce AREA 114 a v sobotu snad se všemi na grilovací party Tribuny sever!

IMG_3440


twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..