Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

SK Slavia Praha – SK Dynamo České Budějovice

David Ocetník 0
twitterredditpinterestby feather

Nedělní odpoledne prodlouženého víkendu, navštívilo 4.493 diváků Eden aby povzbudilo sešívané hochy v boji o záchranu. Sešívání borci ukázali pouze bídu a zmar a utrpěli vítězství 2:0 za což mohou děkovat neskutečnému Milanu Škodovi, který se 17 vstřelenými góly vévodí tabulce nejlepších ligových střelců. Hned za ním je myslivec se stejným počtem vstřelených gólů ale se dvěma zápasy navíc. Milan má 24 a herečka o dva více.

Za naši odbočku se zúčastnili @vojta66 a @fido_cz včetně mě, jenž jsem bohužel dorazil na druhou půli. Ne bohužel, že jsem dorazil až na druhou půli ale bohužel, že jsem vůbec dorazil. Přijel jsem s očekáváním parádního válce a proto jsem vzal i dceru. Neustále jsem ji musel říkat ať si z nich nebere příklad. Okolo 80 minuty se mi naskytl parádní pohled na trenéra Beránka jenž ukazoval hráčům ať tu hru zklidní – bez komentáře.

Vzhledem k mému pozdnímu příjezdu ani naše vlajka nebyla vyvěšena.

Tradiční report na www.slavistickenoviny.cz od pana Pavouka.

Už plánujeme páteční vycházku ve znamení Slavie viz. příspěvek zde. A následně sobotní výjezd, kterého by se předběžně se mnou měl účastnit @vojta66 a @leoneig. Dokonce i @fido_cz uvažuje o účasti!

Pokud jde o naši tipovačku zatím @ocetnik a @leoneig po 5 bodech a @fido_cz s @vojta po 4. Kompletní výsledky v aktualizované tabulce u článku

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..