Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

SK Slavia Praha – FC Bohemians 1905

David Ocetník 0
twitterredditpinterestby feather

Druhá listopadová neděle roku 2015 přinesla v perfektní čas 15:00 zápas s aktuálně patnáctým týmem ligové tabulky, Bohemians 1905.

Slavia po akci ŽENY připravila akci novou, a sice DĚTI. Ve 12:00 se rozjela fanzóna před stadionem, konkrétně mezi hotelem a vstupem číslo 2. Vedle stánku Odboru přátel se rozprostíral dlouhý stánek Ondry Zlámala a Vaška Hanzlíka, kde probíhala akce na podporu nové knihy VZPOMÍNKY MISTRŮ.

Článek týkající se knihy VZPOMÍNKY MISTRŮ a návštěvy Ondry U Brejšků je ZDE.

Dále byla fanzóna doplněna o stánek s cukrovou vatou zdarma, malování na obličej, skákací hrad, BlackBerry Café, také rozdávání rozličných tvarů z červenobílých balónku a fotbalová část se soutěžemi. Vzhledem k akci, kdy děti do 15 let měli vstupenku zdarma, se očekávala hojná návštěva, což dlouhé fronty u pokladen již od 12:00 dosvědčovali dostatečně. Celkem si našlo cestu do Edenu 13 976 diváků. Na sociálních sítích se později objevovali informace, že bylo dokonce vyprodáno, jelikož už nešlo koupit lístky.

Naše odbočka celkem kvalitně rozrůstá a má již necelých 30 členů. I díky perfektnímu počasí se nás sešlo zhruba 20 na stadiónu. Část seděla na našich místech v sektoru 114, část na Tribuně Sever a také na hlavní tribuně. Samozřejmě @quelhar v tiskovém. Dovolím si zmínit, že naši členové dorazili třeba z Nymburku, Kolína, Plzně a Karlových Varů. Větší část členů obdržela i nová trička AREA 114.

Většina z nás počítala, že zápas nebude moc kvalitní a budeme rádi za jakýkoliv bod. Což se v zápase i ukázalo. Vlastní gól Deliho, neproměněná penalta Pitáka a konečný výsledek 2:2 hovoří za vše. Informace o zápasu je možné přečíst na Slávistických novinách ZDE.

Vzhledem k počtu našich členů jsme se dohodli i na společném focení po zápase, což nám zhatila tma a nefunkční osvětlení u stadiónu. Tak snad příště.

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..