Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Prognóza na jaro – quelhar

quelhar 0
twitterredditpinterestby feather

Vlastní prognózy na jednotlivé půlsezóny si dělám už tři roky. Nutno dodat, že v pěti ze šesti případů mě Slavia zklamala a uhrála méně bodů, než kolik jsem tipoval. Někdy to bylo těsně, někdy (podzim 2013, jaro 2015) i o deset nebo více bodů. Až podzim 2015 přinesl příjemnou změnu a Slavia uhrála v lize o celých sedm bodů více než jsem se odvážil před sezónou tipovat.

I tentokrát jsem se snažil držet spíše při zdi. Nečekám, že se ze Slavie stane mašina na vítězství a potrápí Plzeň a Spartu v boji o titul. Jistě přijdou i nepříjemné ztráty se slabšími soupeři. Slavia se musí teprve naučit pravidelně vyhrávat zápasy, ve kterých bude jasným favoritem. Přesto ale věřím, že doma napraví svou podzimní reputaci a v zápasech typu „povinné 3 body“ tentokrát už ztrácet nebude. Za takové zápasy považuji na jaře hned první tři domácí utkání (Brno, Ostrava, Zlín). Tam nemůžu jinak než tipovat devět bodů. Ostatní soupeři, kteří do Edenu přijedou, patří alespoň papírově k těm těžším, přesto bych rád zažil v Edenu ještě další dvě výhry.

Zápasy venku jsou na tipování obtížnější, ale snad se i tam nějakých výher dočkáme a naopak nebude příliš mnoho porážek. Celkově mi to vychází na 26 bodů s bilancí 7-5-2.

Brno doma: 3
Jihlava venku: 1
Ostrava doma: 3
Boleslav venku: 1
Zlín doma: 3
Sparta venku: 0
Dukla venku: 3
Jablonec doma: 1
Olomouc venku: 3
Teplice doma: 3
Bohemians venku: 1
Slovácko doma: 3
Příbram venku: 1
Plzeň doma: 0

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..