Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Přéma Kovář v Pohodě

David Ocetník 0
twitterredditpinterestby feather

V pondělí 10. 12. 2018 se konala beseda naší odbočky AREA 114 s brankářem SK Slavie Praha Přemyslem Kovářem v podniku jménem Pohoda. V anketě o to, jakou slávistickou osobnost si pozvat, hlasovali přímo členové AREA 114.

Název podniku byl příznačný, protože celá beseda trvající více než 2 hodiny byla opravdu pohodová. Každý fanoušek Slavie ví, že Přéma Kovář je velmi vtipný a přátelský člověk a tyto své vlastnosti nám ukázal přímo na místě. Ihned po vstupu obešel všech skoro 30 účastníků besedy a podal jim ruku.

Povídali jsme si o začátcích Přémy na Moravě i severočeském kraji a samozřejmě i o několika zahraničních angažmá. Zjistili jsme mnoho chyb na wikipedii a snad se dostaneme k tomu ji upravit. Vyprávěl nám o skvělém angažmá v Hapoelu Haifa, jak říkal „mé druhé nejlepší angražmá ihned po Slavii“. Povídali jsme si i o některých zápasech, které nám utkvěly v paměti, například Apoel, Plzeň 4:0, Bordeaux nebo jarní derby 3:3. Mnohokrát během diskuze zmínil skvělou atmosféru v kabině.

Vzpomněli jsme si i na pořad „Na slovíčko s Přémou Kovářem“ a přislíbil jeho pokračování. Údajně má i několik vtipných videí natočených v průběhu sezóny a rád by je publikoval. Určitě je na co se těšit.

Probrali jsme kompletní hráčský kádr i trenérský tým. S několika povedenými historkami. Jako bonus jsme si pustili jedno povedené video. Odkaz máte zde: https://www.instagram.com/p/uVHFVpk7RC/

Jak už to bývá, plno řečených věcí by měla zůstat tam, kde byla vyřčena. Proto není možné vše publikovat. Ale i na fotografii ve vířivce jsme se zeptali 🙂

Za nás ale mohu prohlásit, že jsme si to moc užili. Přišli se podívat i nový členové a Sepp z hodonínské odbočky.

Celý večer fotografovala Veru a my ji za to moc děkujeme!

sepsal David Ocetník

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..