Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Potkali se u Kolína

leoneig 0
twitterredditpinterestby feather

Když v březnu posílal předseda @ocetnik členům AREA 114 aktuální seznam akcí, které pořádají v tomto roce různé odbočky Odboru přátel Slavia Praha, o Slávistické bowlení v Kutné Hoře byl značný zájem. A protože nebylo cílem se pouze zúčastnit, ale i uspět, proběhl v hale Továrna v Nuslích trénink, kterého se účastnilo asi 8 členů odbočky. Trénink to byl zřejmě úspěšný a tak se jeho účastníci rozhodli, že za naší odbočku přihlásíme dva týmy.

Když se akce plánovaly, každý si vybral nějakou, které se chce ať už aktivně, či pasivně účastnit.

Čas plynul a plynul a když mě @ocetnik oslovil, abych provedl inventuru účastníků, domníval jsem se, že se jedná o pouhou formalitu. Jak jsem brzy zjistil, o formalitu se nejednalo. Samozřejmě člověk tak nějak počítá s tím, že někdo může odpadnout, ale to, že z původních dvou avizovaných týmů najednou měl čas jeden člověk, to jsem tedy nečekal.

Ano, člověk se někdy může splést, ostatně také se mi to stalo, ale aby se spletlo tolik lidí to je trochu příliš. AREA 114 není pouze o tom, že jdeme jednou za měsíc na pivo a tam diskutujeme s našimi hosty, je to i o určité společenské zodpovědnosti. Osobně doporučuji, aby si členové své plánované aktivity zapisovali ihned do kalendáře, aby tak těmto mohli přizpůsobit svůj program.

Nicméně víme, že s účastí má problém více odboček. Snad budeme do budoucna světlou výjimkou.

Turnaj samotný nelze hodnotit jinak než jako perfektně zorganizovanou akci. Dorazili jsme na místo celkem bez problémů a po úvodní registraci následoval trénink. AREA 114 měla nakonec k dispozici jeden tým. Jeho výkony sice měly sestupnou tendenci, ale o to zase tolik nešlo. Jako u každé akce odboček SKS šlo i zde především o společenskou událost. Potkali jsme na místě své přátele a známé, které potkáváme i na jiných akcích, a zároveň jsme poznali tváře nové, jako například kluky z odbočky Trutnováci či jednoho našeho nového člena s jeho kamarádem.

Celkově hodnotím akci velmi kladně a protože jsem se akce účastnil i v minulém roce, troufám si tvrdit, že letos byla účast vyšší než v roce 2015, což je nejen pro Kolínské skvělá zpráva. Děkujeme tímto Michalovi Janáčkovi za pozvání a už teď se těšíme na setkání při dalších odbočkových akcích SKS.

Slavii zdar.

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..