Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Poslední zápas sezony

leoneig 0
twitterredditpinterestby feather

Dne 30.5.2015 se v Edenu konal poslední zápas sezóny, ve kterém Slavia přivítala Synot. Po páteční 1. výroční schůzi AREA 114 U Brejšků nebylo úplně jisté, v jakém složení a rozpoložení se na zápase sejdem. Nakonec jsme se až na Jaacka, který nás (vzorně) reprezentoval na cykloakci „Král Šumavy“, Standu, Roberta a Ládika sešli v plné sestavě.

O průběhu zápasu toho zde napsal dost pan pavouk a upřímně, nebylo moc co hodnotit. Očekávali jsme, že když hráči nejsou pod tlakem, budou hrát uvolněný a pohledný fotbal. Leč jak už to u Slavie poslední dobou chodí, stal se pravý opak. Když si odmyslím nás věrné fanoušky, už kvůli Milanovi Škodovi a jeho souboji o nejlepšího střelce ligy s Davidem Lopatou jsme očekávali poněkud jiné představení. Choreografie Tribuny Sever „Děkujeme za další super sezonu“ mluví v podstatě za vše.

Po zápase jsme se zúčastnili grilovačky U Koziček, kde se konalo velmi milé setkání napříč červenobílou obcí. Tato byla za neustálého pozorování ze strany PČR důstojně ukončena „oslavnou“ pyrotechnikou. Opět se tak potvrdilo, že i když je nejhůř, slávisté drží vždy spolu.

Již podruhé se stalo, že nám vlajku začala sundávat sekuritka. Takže plán do nové sezóny je – vyřešit vlajku.

Tradičně přidáváme video a nějaké fotky.

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..