Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

O DĚDKŮV POHÁR

David Ocetník 0
twitterredditpinterestby feather
Již za dva týdny, v sobotu 2. 9. 2017, pořádá odbočka Odboru přátel s názvem Area 114 z.s. premiérový turnaj „O dědkův pohár”. Turnaj je na počest velkého slávistického trenéra a proto má i podtitul “Johnny Madden Cup”. Dědek Madden jak se mu říkalo, byl totiž také skvělým hráčem malého fotbalu a ve Skotsku získal mnoho úspěchů. Více se dozvíte na speciálním webu turnaje na adrese www.a114.cz/cup.
 
Termín byl zvolen na období reprezentační přestávky, tak aby se nekřížil s ligovým programem. V pátek proběhne ve slávistickém Edenu mezinárodní utkání ČR – Německo a již druhý den v tréninkovém areálu SK Slavia Praha na UMT číslo 1 námi zmiňovaný turnaj.
 
Turnaj začíná v 8:30 prezencí účastníků a jeho konec je naplánován na odpolední hodiny. Účastníci mají zajištěn oběd, který je naplánován na polední dobu. Občerstvení je zajištěno po celou dobu, jak pro účastníky, tak i pro jejich doprovod. Všichni účastníci budou moci využít zázemí mládežnické akademie, kde se nachází sprchy a šatny.
 
Součástí turnajového dne je Univerzita Slavia, tato začne krátce po vyhlášení výsledků turnaje a její program bude ještě upřesněn.
 
Uzávěrka přihlášek je v úterý 21. 8. 2017, svůj tým můžete přihlásit zde: http://www.a114.cz/cup/prihlaska/
 
Případní opozdilci mohou kontaktovat přímo předsedu odbočky Davida Ocetníka na: email ocetnik@a114.cz 
Pravidla turnaje naleznete zde: http://www.a114.cz/cup/pravidla/
Předběžný harmonogram naleznete níže
 
Srdečně zveme nejen soutěžící družstva ale i jejich podporovatele nebo jen návštěvníky. V areálu bude také probíhat Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na atletické dráze.
 
 
8:30 prezence účastníků
9:00 začátek turnaje
12:00 – 13:00 oběd pro účastníky
16:00 ukončení turnaje
16:30 vyhlášení výsledků a předání cen
17:30 Univerzita Slavia
19:00 Volná zábava
22:00 Ukončení programu
/ČLÁNEK Z WEBU WWW.ODBORPRATEL.CZ/   
twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..