Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Jak se stát členem AREA 114

David Ocetník 0
twitterredditpinterestby feather

Odbor přátel fotbalového oddílu SK Slavia Praha je nejstarší fanouškovskou organizací v České republice. Odbor přátel má své odbočky po celé republice a také jednu v zahraničí (Honduras). Seznam odboček je k dispozici na stránkách Odboru přátel www.odborpratel.cz je také možné se podívat na námi vytvořenou mapu ZDE. Členství kohokoli v odbočce, není založeno na bydlišti nebo na místě na stadionu ale může se přidat k jakékoliv odbočce – pokud je tomu odbočka otevřená.

Naše odbočka má aktuálně členy v Praze, Kolíně, Nymburku, Plzni, Karlových Varech ale i Klášterci nad Ohří. Pokud máte zájem o členství v naší odbočce AREA 114 je zapotřebí provést následující kroky.

Nejsem členem Odboru přátel

 1. Vyplnit přihlášku, která je k dispozici ke stažení ve formátu PDF OP-FO-SKS-prihlaska.pdf (staženo 952× ) nebo DOC OP-FO-SKS-prihlaska.doc (staženo 8797× ) na přihlášku vepsat AREA 114 aby došlo k zařazení do naší odbočky. Přihlášku je možné vyplnit elektronicky zde: http://www.odborpratel.cz/chci-byt-clenem/prihlaska/
 2. Přihlášku zaslat emailem na sekretariat(zavinac)odborpratel.cz v kopii na ocetnik(zavinac)a114.cz nebo poštou na Sekretariát FO SK Slavia – OP, Vladivostocká 1460/2, 100 05 Praha 10 P.O.BOX 54
 3. Uhradit poplatky na účet FO OP 291946399/0800 s variabilním symbolem rodného čísla
  1. roční členský příspěvek
   1. Běžný příspěvek 300,- Kč ročně
   2. pro ZTP, důchodce, studenty a děti je to 100,- Kč ročně
  2. Uhradit příspěvek nového člena (zápisné) ve výši 10,- Kč jednorázově

O provedené úhradě informujte seretariát FO OP sekretariat(zavinac)odborpratel.cz v kopii na ocetnik(zavinac)a114.cz .

Jsem členem Odboru přátel

V případě, že jste kdykoliv v minulosti vyplňoval(a) přihlášku do Odboru přátel je postup rozdílný pouze s ohledem na úhradu ročního členského příspěvku. Ve všech krocích dávejte email ocetnik(zavinac)a114.cz do kopie.

Pokud máte uhrazený příspěvek stačí pouze nahlásit na sekretariát fsekretariat(zavinac)odborpratel.cz žádost o přiřazení k odbočce AREA 114.

Pokud příspěvek není uhrazen, je zapotřebí jej uhradit na účet FO OP 291946399/0800, variabilní symbol je Vaše rodné číslo a zaslat na sekretariát fo-sk-slavia(zavinac)volny.cz informaci o platbě a uvést, že žádáte o zařazení do odbočky AREA 114.

V případě dotazů či potřeby pomoci nás kontaktujte na emailu ocetnik(zavinac)a114.cz

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..