Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Derby žen na Strahově – obhajoba titulu

David Ocetník 0
twitterredditpinterestby feather

Po skvělé akci Tour de Slavia – okruh Pepi Bicana viz. příspěvek zde, jsem se přesunuli na Strahovský stadion. Zde má sparta tréninkové centrum a na jednom z hřiště se odehrával od 15:00 zápas žen ac sparta praha vs SK Slavia Praha ženy. V případě jakéhokoli bodového zisku bylo jasné, že ženy Slavie obhájí loňský mistrovský titul a tedy ženy acs již nemají šanci titul získat.

Za naši odbočku se zúčastňuji já a přivážím sebou Petra Vršeckého, sekretáře Odboru přátel. Před stadionem potkáváme Jirku Součka a Davida Rejzla. Na stadionu je @subhuman83 a také samozřejmě @grindery a @petrklimi.

První poločas byla zřejmá převaha SKS, což vyústilo ve vedoucí gól Budošové (28. min). Druhý poločas naopak byla vidět snaha ubránit výsledek a aktivita acs. Převaha acs měla za následek vyrovnání výsledku v 77. minutě. Report ze zápasu napsal pro Slávistické noviny Richi. Vzhledem k tomu, že se nerozhodný výsledek podařilo udržet, obhájily naše holky mistrovský titul.

Tímto byl krásně završen celý sešívaný den. Příští týden ti, kteří nebudou na Veleňské pentli, snad budou na předávání medailí a poháru mistryním. Předávání bude po domácím zápase SKS se Slováckem na Xaverovském stadionu (13.6.2015 od 17:00).