Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Členské příspěvky AREA 114 z.s.

David Ocetník 0
twitterredditpinterestby feather

Informace pro členy spolku AREA 114 z.s. ohledně platby členských příspěvků pro rok 2020.

Každý člen AREA 114 hradí příspěvek do Odboru přátel a příspěvek do AREA 114.. Od letošního roku jsou dvě změny v úhradě členských příspěvků. Jedna se týká způsobu a druhá výše. V tomto článku naleznete veškeré podrobnosti.

  1. Úhrada příspěvku do Odboru přátel. Každý člen musí mít uhrazený příspěvek do Odboru přátel, který se od letošního roku zvýšil ze 115 Kč na 150 Kč. Příspěvek uhraďte přímo na účet Odboru přátel, který je veden ve Fio bance. Číslo účtu je 2101444195/2010, jako variabilní symbol uveďte své rodné číslo. Doporučuji zkontrolovat stav Vašich úhrad na Portálu přátel Slavie. Někteří již mají částečnou úhradu provedenou. Ti budou v nejbližších dnech kontaktováni s vyrovnáním.Pokud Vám úhrada nesedí, prosím kontaktujte mě a provedeme kontrolu úhrad.
  2. Úhrada příspěvku do spolku AREA 114. Máme rozdělené dvoje členství. Jedno členství je řádné a druhé individuální. Řádní členové mohou hlasovat na valné hromadě a mají přednost při registracích na události či jiné výhody. Individuální členové jsou všichni ostatní. Individuální člen hradí příspěvek 300,- Kč ročně. Řádný člen platí celkem 1000,- Kč ročně, pokud platí najednou. V případě rozložení do více splátek je to 1200,- Kč za rok. Tento příspěvek se platí každoročně na účet spolku 2400926733/2020, jako variabilní symbol použijte opět rodné číslo.

V případě, že již nechcete být členem AREA 114 prosím informujte mě neprodleně abychom zbytečně nevystavovali faktury.

David Ocetník, předseda spolku

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..