Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

3. výjezd odbočky (Liberec – Slavia)

David Ocetník 0
twitterredditpinterestby feather

V sobotu 21.února proběhl třetí výjezd odbočky AREA 114 a to na první jarní utkání sezóny 2014/2015 do města Liberce. Nakonec se výjezdu zúčastnil pouze DO, který do auta přibalil přátele JF a Scavatore. Vlajka byla zabalena tak se mohlo v 11:00 vyrazit směr sever.

Nejprve jsme vyrazili na Ještěd za několika přáteli z TS a hlavně za přítelem Tolsimirem. Následovalo posezení v Radničním sklípku na náměstí a poté již přesun ke stadiónu. Klasický Liberec a jeho chaos pokud jde o hostující fanoušky. U hlavní tribuny nám prodali lístky, že nás pořadatelé pustí okolo do našeho sektoru. Tam samozřejmě pořadatelé odmítli jakkoliv vyjít vstříc. Nakonec jsme přes hlavní tribunu prošli na druhý konec stadiónu ven a pak opětovně dovnitř do sektoru hostujících vlajkonošů.

Vstup do kotle trval cca 20 minut, protože dva otevřené vstupy a detailní prohlídka každého vstupujícího byla zdlouhavá. V jednom vstupu dokonce nefungoval turniket tak se muselo přelézat (WTF?) Dle pořadatelů očekávali max 100 lidí ze Slavie (WTF po druhé).

Atmosféra v kotli byla elektrizující a nadrženost lidí na fotbal po dlouhé přestávce evidentní. Pokud k tomu přidáme konečný výsledek 1:3 pro Slavii, není se ani čemu divit. Report z utkání k dispozici na www.slavistickenoviny.cz kde ho sepsal Quelhar.

Zpáteční cesta probíhala v klidu až na to, že dementi od pořadatelů nepustili JF, Scavatora Tolsimira a Davida k autu a museli si to celé obejít. Já jsem prošel bez sebemenších problémů přes ochranku a fízlovskou rojnici zpět na hlavní tribunu a pak ven k autu.

Celkový dojem z výjezdu je parádní a už se teším na další! Poznatek číslo 1 – naše vlajka je na  výjezdy velká 🙂

Pro naše tipování http://www.a114.cz/prognoza-na-jaro-2015/ je zatím skóre následující

  • FIDO 0 bodů
  • LEONEIG 1 bod
  • VOJTA66 0 bodů
  • DAVID 1 bod

jo a zatím to vypadá, že #avataremkvitezstvi funguje 😀

UPDATE 3-3-2015 přítel JF vytvořil pamětní logo „Tribuna Ještěd“

Tribuna Ještěd by JF
Tribuna Ještěd by JF

Video z výjezdu zde

Fotografie zde

 

 

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..