Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

1.FK Příbram vs SK Slavia Praha

David Ocetník 0
twitterredditpinterestby feather
27. kolo Synot ligy a Slavia Praha zajíždí na zápas do Starkovic města, Příbrami. Z nějakého nám nezvyklého důvodu už zase část naší odbočky jede na výjezd, tentokrát konkrétně David a Vojta66. Pro mnohé normální záležitost, pro nás věc rozhodně nezvyklá, ale o to příjemnější.
I přes předchozí úvahy o možném výjezdu se celý odjezd domlouvá až na poslední chvíli a to v sobotu cca v 10:00. Rozhodnuto, že beru auto a dceru (7 let) a už v 11:30 nabírám do auta prvního cestujícího @tolsimir_ u stadionu v Edenu, následně @BreederJoe84 v Bohnicích a poté @vojta66 na Pankráci. Posledním je @scavatore_cz v Radotíně.
Cestou dostáváme informaci, že většina slávistů jede do Hornického muzea, ale my cíleně vynecháváme jakoukoli zastávku a jedeme rovnou do pivovaru V Podlesí (http://www.pivovarpodlesi.cz/akce/), kam přijíždíme v 13:15 a setrváváme na místě až do 15:30, kdy se přesouváme na stadión Pod Litavkou.
Jak někdo prohlásil na stadionu, v Příbrami buď prší nebo hrajeme 0:0. Tentokrát pršelo a my prohráli 2:1. Ohledně zápas se nemá cenu vyjadřovat, opětovně doporučím článek tentokráte od Jane na Slávistických novinách http://slavistickenoviny.cz/clanek/7791-pribram-slavia-2-1. Prohrát gólem feťáka v 90 minutě je ostuda, ale to už jsme si nějak zvykli, že vedení neudržíme. Náš jediný aktivní hráč Milan Škoda dal gól a tím se odpoutal od mysliveckého chlapce z rumunských lesů a hájů v tabulce ligových střelců. Tento paradox samozřejmě dokresluje aktuální situaci ve Slavii, kdy jeden z nejhorších týmů ligy má nejlepšího střelce.
Za den ujetých 180 km a již v autě se my blázni bavíme o dalším výjezdu. Příště asi při výjezdu vynecháme fotbal ať nám to zbytečně nekazí.
…. škoda, že jsme nevzali vlajku, hodila by se tam!
twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..