Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vzpomínky mistrů

David Ocetník 2
twitterredditpinterestby feather

Je to zhruba rok, co Ondra Zlámal, bývalý tiskový mluvčí Slavie Praha, vydal knihu s názvem SPLNĚNÝ SLÁVISTICKÝ SEN. Tehdy jsme jich ihned po vydání koupili 10 kusů. Knihu jsme všichni přečetli jedním dechem. Bylo to parádní čtení. Jak krásná doba to tehdy byla…. Brzy poté jsme se dozvěděli, že Ondra ve spolupráci s Václavem Hanzlíkem chystá další knihu. Bylo jasné, že ji musíme koupit!

IMG_3121

Vydání (tisk) nové knihy s názvem VZPOMÍNKY MISTRŮ bylo stanoveno na 7. 11. 2015 a my ihned domlouvali s Ondrou možnost koupě knihy. Počet knih pro nás a naše přátele vystoupal nakonec na úctyhodné číslo 26! A jelikož vše klapalo nadmíru parádně, podařilo se knihu vytisknout o týden dříve. Nadšení jsme se dohodli s Ondrou, že předání knih proběhne v pondělí 2. 11. 2015 v restauraci U Brejšků, kterou jsme adoptovali a scházíme se pouze tam.

2. 11. 2015 byl navíc symbolicky den, kdy jsme slavili 123 let od založení Slavie Praha. A oslavili jsme ho více než stylově – vzpomínáním na dobu okolo let 2007 a 2008 s Ondrou Zlámalem právě v restauraci U Brejšků.

Hlavně tedy vzpomínal Ondra. Vyprávěl mnoho zajímavých příběhů, nejen těch, které jsou uvedeny v knize. Samozřejmě došlo i na to smutnější období okolo přerušeného zápasu s Olomoucí. Celé akce byla velmi zdařilá a Ondra s námi vydržel až do zavíračky.

IMG_3122

Ondra byl navíc tak hodný, že nám, odbočce AREA 114, věnoval několik drobností, které mají spojitost s obdobím, kdy funkci tiskového mluvčího ve Slavii vykonával. Vysoko si ceníme podepsaný poločas Martnem Vaniakem, druhý poločas podepsaný Vladimírem Šmicerem a další.

Ondro, díky za dary a za krásné čtení! Už se těšíme na další knihu 🙂

Ti, kteří si knihu ještě neobjednali, by měli učinit co nejdříve na www.vzpominkymistru.cz a připravit se tak na oficiální autogramiádu ve fanshopu PRO SLÁVISTY, která proběhne velmi brzy. Můžeme již nyní říct, že kniha i autogramiáda bude stát za to.

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..