Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Víkend 17.-18. 10.: Kam za Slavií?

Petr Klimi Klimčák 0
twitterredditpinterestby feather

Áčko: Jablonec – Slavia Praha, 17.10. 2015, 14:30, Stadion Střelnice

Po reprezentační pauze hraje naše Áčko na půdě Jablonce, který se v dosavadní části soutěže dost trápil. Klub ze severu Čech, který měl být jedním z aspirantů na titul, je po devíti kolech s třinácti body na osmém místě tabulky. Informace o prodeji lístků na tento zápas a o možnosti dopravy do Jablonce jsou dostupné na oficiálních stránkách Slavie a na webu Tribuny Sever.

Juniorka: Slavia Praha – Příbram, 19.10. 2015, 15:30, Xaverov

Byť se toto utkání hraje až v pondělí, nesmí v mém přehledu chybět. Naše juniorka totiž ve třináctém kole přivítá na svém hřišti Příbram, která je průběžně v čele Juniorské ligy. Slavia je čtvrtá se ztrátou čtyř bodů na čelo tabulky.

U19: Slavia Praha – Zlín, 17.10., 14:00, Xaverov

Náš nejstarší dorost se v dosavadním průběhu soutěže trápí, je totiž po dvanácti odehraných zápasech na předposledním, tj. devatenáctém místě, tabulky. O víkendu přivítá doma Zlín, který zatím získal šestnáct bodů a je na dvanáctém místě.

U18: Slavia Praha – Varnsdorf, 18.10., 15:30, Xaverov

Druhý nejstarší dorost hrající soutěž proti o rok starším soupeřům nastoupí v neděli proti suverénně poslednímu Varnsdorfu, který zatím získal pouhé dva body za dvě prohry po pokutových kopech. Naopak naši borci jsou na druhém místě se stejným bodovým ziskem jako první Chrudim.

U17: Sparta Praha – Slavia Praha, 18.10., 10:00, TCM Strahov

Největší utkání podzimu hraje naše sedmnáctka tento víkend, čeká ji největší rival Sparta. Naši mladíci jsou po devíti kolech se stoprocentním ziskem  v čele ligové tabulky, na Spartu mají náskok tři body. Věřím, že naši borci budou i po tomto víkendu stoprocentní a po vzoru našeho Áčka a juniorky Spartu porazí. Toto utkání si určitě nenechte ujít!

U16: Sparta Praha – Slavia Praha, 18.10., 12:15, TCM Strahov

Na derby U17 hned navazuje derby U16. Postavení týmů v tabulce je bohužel poněkud odlišné, než tomu je u U17. Naše šestnáctka získala v devíti zápasech osmnáct bodů a je na šestém místě tabulky. V čele je Sparta, která získala 26 bodů. U16 Slavie posledním kole porazila Bohemku vysoko 7:1, věřím, že i v tomto kole derby proti pražskému týmu zvládne a postoupí tabulkou výše.

Ženy: Slavia Praha – Pardubice, 18.10., 15:30, Xaverov

Ženy Slavie po dvojzápase v Lize mistrů přivítají na domácí půdě tým z Pardubic, který již v této sezóně porazily na jejich hřišti vysoko 11:0. Soupeřky z Pardubic jsou na posledním místě tabulky s nulovým bodovým ziskem a skórem 0:45. Slávistky jsou po osmi kolech na druhém místě s tříbodovou ztrátou na vedoucí Spartu. V posledním ligovém kole si naše hráčky poradily s pražskou Duklu vysoko 7:2, přestože poločasový výsledek byl pouze 2:2.

Dorostenky: Slavia Praha – Pardubice, 18.10., 12:45, Xaverov

Předzápasem Áčka žen bude utkání našich dorostenek taktéž proti Pardubicím. Dorostenky Slavie jsou na třetím místě, hráčky Pardubic poté na pátém místě. Bodový rozdíl mezi oběma týmy je osm bodů.

Kde lze také ještě vidět hráče Slavie?

Farma: Viktoria Žižkov – Čáslav, 18.10., 10:15, Stadion v Seifertově ulici

Naše farma na Žižkově přivítá v tradiční nedělní čas Čáslav. VIktorka je po dvanácti kolech na čtrnáctém místě, Čáslav je předposlední, tj. devatenáctá. Utkání se kryje se zápasem naší sedmnáctky a není jisté, zda některý z našich hráčů opravdu za farmu na Žižkově nastoupí, ale včasnou kontrolou zápisu v IS lze dle vlastní volby vhodně vybrat, na které utkání se vydáte.

Přeji příjemný víkend a spoustu gólů v soupeřově síti!

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..