Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Tipovačka jarní části sezóny 2018/2019 pro slávisty

David Ocetník 5
twitterredditpinterestby feather

Různých tipovaček na výsledek, umístění či střelce ligy je dost a dost. My Vám ale přinášíme trochu jinou tipovačku.

Tipujte sestavu jara 2019

podívejte se na přípravné zápasy Slavie a před startem ligy si tipněte, jaká sestava bude nejspíše tou pravou na jaře 2019. Po skončení přípravy odešlete níže uvedený formulář. Ke každému hráči uvedete procenta s jakými vidíte jeho vyhlídky na základní sestavu.

My potom každé kolo, ke každému hráči, uvedeme procenta odpovídající jeho minutáži v každém zápase. Na konci to všechno sečteme a uvidíme kdo se trefil.

Ondřej Kolář odchytá všechny soutěžní zápasy Slavie (liga i pohár), tedy 100%. Milan Škoda odehraje všechny ligové zápasy na hrotu, v pohárových ale bude útočníkem číslo 1 Muris Mešanovič. Tedy tip bude na Milana Škodu 90% a Murise Mešanoviče 10%. (Odhad)

Součet z celého týmu nesmí tedy přesáhnout 1100%!

NÁVOD K VYPLNĚNÍ

O co hrajeme,? Nejspíš jen o tipařskou slávu ale možná i o nějaké hodnotné ceny. Uvidíme podle počtu přihlášených a zájmu o tipovačku.

Stáhněte si testovací tabulku v které si můžete vše vyzkoušet. Odkaz zde:

TIPOVAČKA jaro 2019 (staženo 248× )

Krátká pomocná pravidla:

 • počítají se všechny soutěžní zápasy (Fortuna:liga, MOL Cup, Evropská liga, případný Superpohár 🙂 )
 • Součet všech procent je maximálně 1100% (11 hráčů základní sestavy krát 100 %)
 • Pokud dojde k dlouhodobému zranění hráče, tak bohužel, to je smůla
 • Tipování probíhá mezi 2. 2. 2019 00:01 – 8. 2. 2019 18:00
 • Pravidla se mohou změnit nejpozději před startem tipování. Tedy 1. 2. 2019
 • Po každém zápase bude na webu zveřejněn aktuální stav tipovačky

Případné dotazy uvádějte v komentářích pod článkem.

Započítávají se pouze tipy, zadané do formuláře od soboty 2. 2. 2019! Na předchozí zadání nebude brán zřetel.

za AREA 114 z.s. David Ocetník, předseda

twitterredditpinterestby feather
 1. Zachat Tomáš Zachat Tomáš

  Ten termín od 2/2 je proč? Jen tak pro nedočkavce, ještě, že je ta tabulka Excelu – já mám už nyní uloženou svoji verzi, ale bojím se abych něco neprošvihl. Takže až od 2/2 a dokdy ? Snad ne do 3/2. Mám obavy neb budu asi v lázních, kde sice wi-fi inzerují, ale kdovíjaké bude spojení a třeba napadne sníh a bude průser na světě …Či si z nás někdo vystřelil, raději ukládám odkaz na tuto stránku abych poznal až to bude nedostupné …..I ve Slavii jsou vtipálci i když někdy dost blbí chodím na TS, tak si mohu myslet své …což snad není tento příklad!!! P. S. jak je to s příspěvky na rok 2019 – bude annonce? Nebo jako vždycky u pana Čapka? Za mně chodí platit kolega slávista a taky ví prd!!!

  • David Ocetník David Ocetník

   Tipovacka bude až 2. 2. podle kádru, který nám zůstane. To je důvod. Příspěvky do OP vyřešíme nějakým článkem na webu OP.

 2. Zachat Tomáš Zachat Tomáš

  Chápu, že se asi čeká až bude soupiska – to je logické. A bude vůbec , třeba i to FAČR už taky dojebal, Berbr zdůvodní, aby rozhodčím ubyla byrokracie, protože už samotný dohled nad sudími chce dost energie …Takže tak, u ŽK se nebudou zapisovat čísla hráčů, ale budou se snímat otisky prstů /na nohou, aby bylo jasno holenkové a šťouralové, Románek Vás vidí a s tou tipovačkou mu lezete do zelí. On už výsledky ligy má v notýsku hodně dlouho!!! Jó, co kdyby mu ten notýsek někdo štípl a on by chtěl bonus za výhru v tipovačce. Třeba se spoléhá na to, že někdo prohlásí výsledky ligy za neplatné, protože nadstavba nesplnila zadaný účel /Sparta ve hnoji a ve sračkách, Plzeň v kytkách a Pelta s ulitými penězi v Ky/o/pru …A Slávie se může strhnout, to je Švanda kluci, že jo!!! No třeba to přiklepne Bohemce, proč ne?

 3. ______L ______L

  Vítěz bere s kolika X-kama triko Area114?

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..