Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Spolu jsme, na jedné lodi. Aneb „Nechť nás double 🏆 provází.“

David Ocetník 0
twitterredditpinterestby feather

Ve středu 19. 6. 2019 odplouvala ze svého přístaviště salonní loď Nepomuk společnosti Pražské Benátky. Na lodi v tu chvíli bylo necelých 80 členů AREA 114 a jejich rodinných příslušníků. Dále několik přátel z odbočky Odboru přátel Veleň a také z Tribuny Sever.

Jen díky neskonalé podpoře společnosti Pražské Benátky, s.r.o. jsme si užívali nejen plavbu ale také občerstvení ve formě rautu a nápojů u kterých bylo nejoblíbenější pivo Krakonoš. Po celou plavbu byl tento výlet doplněn živou hudbou.

Vzhledem k nádhernému počasí byla samozřejmě zaplněna cestujícími převážně místa na přídi a zádi, kde byl prostor otevřený do okolí. Vidět krásnou Prahu s překrásným Pražským hradem, Karlovým mostem nebo třeba Vyšehradem z Vltavy je úžasný zážitek. Navíc pokud jedete krásnou lodí jakou Nepomuk rozhodně je.

Všichni cestující si plavbu dostatečně užili a jako bonus, byl na palubě přítomný mistrovský pohár pro vítěze letošního ročníku Fortuna ligy. Dalším zpestřením byl i jeden z našich členů, který se zdržel a bohužel mu loď ujela. Ale po několika koordinačních telefonátech se přesunul z přístaviště u Karlova mostu na Výtoň, kde se nalodil na přívoz a kousek za železničním mostem, uprostřed Vltavy přeskakoval z lodi v rámci PID na loď v rámci oslav AREA 114.

Na konci plavby byl odměněn náš Vlado za nejvyšší počet navštívených utkání Slavie v rámci odbočky AREA 114. Obdržel lahodný rum, který padl ihned za slávu naší milované Slavie do hrdel některých cestujících. Také Jirka S. byl odměně alespoň potleskem za druhé místo v této disciplíně.

Okolo desáté večer loď zakotvila u mola v Platnéřské ulici a mnoho cestujících ještě zůstalo na palubě a užívalo si skvělý večer. A někteří se i poté přesunuli dál….

Omlouvám se všem přátelům na které se nedostalo ale kapacita byla neúprosná a myslím, že mít loď pro 300 lidí, tak ji naplníme.

Díky všem za účast! David Ocetník, předseda odbočky AREA 114

Děkujeme Pražské Benátky, s. r. o. | Platnéřská 4, 110 00 Praha 1 – Staré Město

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..