Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Slávistický večer již tuto sobotu

David Ocetník 0
twitterredditpinterestby feather

Vážení členové AREA 114 a další přátelé. Již tuto sobotu se koná šestý slávistický večer v hotelu IRIS na stadionu v Edenu. Přijměte prosím pozvání k této akci.

V průběhu večera bude k vidění replika Středoevropského poháru (STEP), který se mnoho let snažil Odbor přátel ve spolupráci se Slavií získat. Tento pohár získala fotbalová Slavia v roce 1938 a je to největší historický úspěch slávistické kopané. Vyrobení repliky se podařilo až současnému slávistickému vedení pod vedením Tomáše Syrovátky.

V dalším programu se můžete těšit na

  • Univerzitu Slavia (téma STEP 1938)
  • Skladby v průběhu posledních 55 let, tedy od založení Odboru přátel (1964)
  • Slávistická operní vložka
  • Celý večer bude proložen hudebním souborem Majerán, který neobvyklým způsobem zahraje snad veškerou hudbu co si budete přát

Vstupenky v ceně 250,- Kč k sezení, nebo v ceně 200,- Kč na stání (obsahují uvítací drink), je možné zakoupit v sekretariátu Odboru přátel nebo na Portálu přátel Slavie.

Iris Hotel Eden nabízí pro 18. ledna 2020 možnost ubytování ve dvoulůžkovém pokoji za zvýhodněnou cenu 1200,- Kč pokoj/noc. Rezervace s uvedením hesla 1964 je možno zasílat na e-mail sales@irishoteleden.cz, a to nejpozději do 17:00 hod. dne 17. ledna 2020, nebo do vyčerpání přidělené kapacity.

Přátelé, prosím zakupujte vstupenky ať se tam uvidíme a užijeme si večer v trochu uvolněnější atmosféře než třeba při fotbalovém utkání Ligy mistrů v Dortmundu.

K četným dotazům uvádím, že společenský oblek není podmínkou, avšak trochu slušnější forma je vítána.

David Ocetník

twitterredditpinterestby feather

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.