Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Slávistický večer již tuto sobotu

David Ocetník 0
twitterredditpinterestby feather

Vážení členové AREA 114 a další přátelé. Již tuto sobotu se koná šestý slávistický večer v hotelu IRIS na stadionu v Edenu. Přijměte prosím pozvání k této akci.

V průběhu večera bude k vidění replika Středoevropského poháru (STEP), který se mnoho let snažil Odbor přátel ve spolupráci se Slavií získat. Tento pohár získala fotbalová Slavia v roce 1938 a je to největší historický úspěch slávistické kopané. Vyrobení repliky se podařilo až současnému slávistickému vedení pod vedením Tomáše Syrovátky.

V dalším programu se můžete těšit na

  • Univerzitu Slavia (téma STEP 1938)
  • Skladby v průběhu posledních 55 let, tedy od založení Odboru přátel (1964)
  • Slávistická operní vložka
  • Celý večer bude proložen hudebním souborem Majerán, který neobvyklým způsobem zahraje snad veškerou hudbu co si budete přát

Vstupenky v ceně 250,- Kč k sezení, nebo v ceně 200,- Kč na stání (obsahují uvítací drink), je možné zakoupit v sekretariátu Odboru přátel nebo na Portálu přátel Slavie.

Iris Hotel Eden nabízí pro 18. ledna 2020 možnost ubytování ve dvoulůžkovém pokoji za zvýhodněnou cenu 1200,- Kč pokoj/noc. Rezervace s uvedením hesla 1964 je možno zasílat na e-mail sales@irishoteleden.cz, a to nejpozději do 17:00 hod. dne 17. ledna 2020, nebo do vyčerpání přidělené kapacity.

Přátelé, prosím zakupujte vstupenky ať se tam uvidíme a užijeme si večer v trochu uvolněnější atmosféře než třeba při fotbalovém utkání Ligy mistrů v Dortmundu.

K četným dotazům uvádím, že společenský oblek není podmínkou, avšak trochu slušnější forma je vítána.

David Ocetník

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..