Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Slavia vs Brno

leoneig 0
twitterredditpinterestby feather

Po zdánlivě nekonečné zimní přestávce hrála Slavia v sobotu opět soutěžní zápas. Od zápasu jsme si všichni hodně slibovali. Slavia přes zimu hodně posílila a tak jsme se nemohli dočkat, abychom viděli novou Slavii v ostrém soutěžním zápase.

Jestli jsme zde před rokem psali, že za AREA 114 jde na fotbal 5 lidí, teď nás bylo cca 25 členů, což je stejně jako celková návštěvnost 12 tis. lidí, velmi slušný počin.  Zápas začal velmi svižně a Slavia šla po zásluze do vedení a ještě do přestávky přidala i druhý gól. Škoda, že následně nepřidala více gólů, šancí bylo dost. Nicméně v tomto případě to zase tolik nevadilo. Důležitá byla předvedená hra a ta byla až do půlky druhého poločasu skvělá. Agresivita, vysoké napadání, důraz, dobrá organizace hry, to vše byly atributy, na který fanoušek Slavie v posledních letech nebyl až tak zvyklý. Obecně bylo vidět, že posily zapadly do kádru skvěle a já pevně věřím, že se souhra bude dále zlepšovat.Tradiční report ze zápasu včetně rozhovoru s Murisem Mešanovičem naleznete na webu Slávistických novin.

Na tomto místě je třeba pochválit produkci Tribuny Sever, choreo bylo opravdu monstrózní a povedlo se.

Již zítra se bez asistencí televizních kamer hraje zápas v Jihlavě, bylo by skvělé tam vyhrát, aby se na zápas s Baníkem zmobilizovalo ještě více fanoušků. Po dlouhé době jsem viděl v Edenu šťastné výrazy v hledišti a tak chci věřit tomu, že jich bude jen a jen přibývat.

WP_20160213_20_16_54_Pro_LI

Obrázek 1 z 13

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..