Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

SK Slavia Praha vs FK Bohemians Praha ŽENY

David Ocetník 0
twitterredditpinterestby feather

Já a Fido jsme se rozhodli, že po zoufalích výsledcích našeho A týmu, navštívíme naše slávistky na Xaverově kde hráli s Bohemkou. Krásné sobotní počasí 25.4.2015 se vydařilo, bereme děti a razíme. Na místě byl i @grindery , který ale samozřejmě byl hypnotizován sešívanými fotbalistkami, tak na nás ani neměl čas :-). Tak jsme ho alespoň po zápase odvezli blízko druhé Bohemky do Ďolíčku, kde absolvoval svůj třetí zápas v ten den a asi tak 150 zápas během 6 měsíců.

První poločas se nesl ve znamení spalování šancí ale kapitánka @bpenickova našeho týmu, vzala vše na sebe a skórovala jako první. V druhém poločase se naše přesnost zlepšila a konečný výsledek 5:0 pro SKS mluví za vše.

Asi jen dvě věci stojí za upozornění a sice trenér FKB, který je velmi impulsivní a dožadoval se odpískání mnoha věcí a nutno říct, že neoprávněně. Jeho žádost penalty byla více než úsměvná. Druhá záležitost se týkala Richiho, které se tam snažil napadnout nějaký „fanoušek“, nejspíše kvůli kameře 🙂 Nakonec vše dopadlo dobře a fanoušek hostí byl odtažen kamarády.

UPDATE: Po publikování tohoto příspěvku mě ještě Richie poslal upřesnění k incidentu.

Richie jelikož stál u kamery má povinnost natáčet vše včetně odchodu do kabin. Navíc tam bylo podezření, že fanoušek chce hodit pivo na trenéra SKS. Fanoušek si ale všiml, že je natáčen a incident byl na světě.

Hlavně, že se nikomu nic nestalo 🙂

Všeříkající report od Richiho je samozřejmě na www.slavistickenoviny.cz

Pár nepovedených fotografii v galerii

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..