Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Peltonec a Slavia

David Ocetník 0
twitterredditpinterestby feather

IMG_1107Velmi důležité utkání s Jabloncem nás čekalo v sobotu 9. 4. 2016, náš tým stále ztrácel tři body na čtvrtý Liberec. V týdnu proběhly změny ve vedení Slavie a víkend předtím jsme viděli nepřesvědčivý výkon na Dukle.

Bohužel počasí nám moc nepřálo a to se podepsalo i na počtu diváku. Celkem si našlo cestu do Edenu 8 085 lidí.

Osobně jsem seděl v SILVERu, což pro mě bylo něco nového s ohledem na jinou perspektivu atd. Vinou toho také nevisela naše vlajka v sektoru.

Opět nastaly vynucené změny v sestavě, tak jako každý zápas. Nicméně rozhodně šlo o nejvydařenější zápas jara. Viděli jsem snahu, šance, ale bohužel na branku nedošlo a týmy se rozešly smírně 0:0. Díky obrovskému záseku pana Patáka při zápasu Plzně ve Zlíně se nehovoří o výkonu pana Jílka. Ono se opravdu není čemu divit, mistr Paták zastínil cokoli, co se v tomto kole mohlo udát. Nicméně dovolím si pana Jílka pochválit, určitě držel tu správnou notovou partituru. Nepamatuji si, že by v zápase vytáhl jedinou kartu ale počet přerušení byl vysoký. Zejména ve prospěch Jablonce. Několik otočených faulů, kdy po jednom jsme málem dostali gól. Nicméně naši borci nepodlehli (až na výjimky) a udrželi nervy na uzdě. Škoda, přeškoda, že jsme nedali ten gól a přišli o dva body. Report na webu Slávistických novin od @quelhar ZDE.

V pondělí nás čeká pravidelné AREA pivo, tentokráte přesunuté od Brejšků do jiného zařízení.

A hned další týden náročná sobota, bowling v Kutné Hoře a večer zápas s Olomoucí.

Budiž chválen Odbor přátel!

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..