Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Jarní sestava Slavie – tip 01

David Ocetník 0
twitterredditpinterestby feather

V rámci naší tipovačky sestavy Slavie na jaře 2019 doplňujeme důležité informace pro tipování.

Níže naleznete hráče, kteří mohou nastoupit nejen do utkání s Teplicemi a následně s belgickým KRC Genk.

Dle slov trenéra dopsali na soupisku Evropské ligy: Petra Ševčíka, Micka Van Burena a Lukáše Masopusta. Také byl připsán Alex Král, který mohl využít listiny B, tzv. listina odchovanců.

32 týmů ve vyřazovacích částech Evropské ligy

Brankáři: Kolář, Kovář, Vantruba, Kuciak

Obránci: Coufal, Zelený, Ngadeu, Kůdela, Bořil, Deli, Frydrych,

Záložníci: Sýkora, Zmrhal, Hušbauer, Stoch, Baluta, Souček, Traoré, Ševčík, Jugas

Útočníci: Olayinka, Mick Van Buren, Matoušek, Škoda

Hráči na listu B: Vlček, Král, Petrák, Valenta, Macháček, Vaněk, Drozda

Odešli: Pokorný

Zranění: Hromada, Tecl

U brankářského postu je potřeba zmínit Martina Vantrubu, který sice odchází na Slovensko do Podbrezové ale na Evropskou ligu by měl být ještě údajně připraven ve slávistickém. Pro ligu je ale připraven jako třetí brankář Martin Kuciak.

Z útočníků bude zajímavé sledovat kroky Jana Matouška, který se nejspíše vidí v Příbrami a to i přesto, že trenérský tým se snažil u něj probudit zájem o jarní setrvání ve Slavii. Nicméně jeho vytížení v přípravě, setrvání moc nenasvědčuje. Zajímavý je stav Murise Mešanoviče, který, ač má nabídku z Mladé Boleslavi, prohlásil, že se bude snažit zůstat ve Slavii. Trenér Trpišovský jej na začátku přípravy velmi chválil ale v přípravných zápasech jsme mohli vidět, že to nebylo úplně ono. Poslední přípravný zápas s Rosenborgem ani nenastoupil a na soupisku Evropské ligy dopsán nebyl.

Zranění: Stanislav Tecl je na marodce a říkalo se, že jarní část už nemůže stihnout. Nicméně dle slov trenéra se zázračně rychle uzdravuje a proto ho už vzali i na soustředění do Portugalska odkud se slávistický tým vrátil v sobotu. Na listině pro evropskou ligu zapsán není. Jakub Hromada na soupisce evropské ligy taky není a s ohledem na jeho stav to nevypadá na brzký návrat.

Při Vašem tipování se zamyslete i nad těmito věcmi, aby jste zbytečně nedávali procenta vytížení jiným hráčům. Vaše tipy můžete zaznamenat níže. Detailní informace o způsobu tipování naleznete v předchozím článku.

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..