Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Hodnocení podzimu od Klimiho

Petr Klimi Klimčák 1
twitterredditpinterestby feather

Máme za sebou hodně rušnou podzimní část, kterou lze rozdělit do dvou rozdílných částí.

MikulaPrvní část začala příchodem trenéra Uhrina, upřímně jsem z jeho příchodu nějak nadšený nebyl. Nicméně zápasy v přípravě byly vcelku povedené, tedy kromě zápasu se Slovanem Bratislava na turnaji v Čelákovicích. Liga začala docela solidním výkonem proti Plzni, ani zápas s Libercem nebyl špatný. V zápase s Libercem bych zmínil hlavně gól Honzy Mikuly, který byl podle mě nejhezčím gólem podzimu. Poté přišel dost ostudný výkon v Brně, ovšem ten byl z části vysvětlen trenérem a důvod špatného výkonu některých opor byl celkem pochopitelný. Ovšem jeden z hlavních zápasů se odehrával mimo hřiště, díky bohu (resp. spíše díky zúčastněným osobám) jsme i tento zápas vyhráli a Slavii konečně získali do rukou lidé, kteří ví jak na to :).

Poté následuje druhá část sezóny, kdy se nálada snad všech Slávistů zlepšila snad o 300 %. Dobrou náladu podpořila hlavně také parádní výhra v derby, nebo například provedené zápasy v Teplicích a na Slovácku (kterého se naše odbočka účastnila osobně). Nejhezčí zápas podzimu jsme dle mě odehráli proti Příbrami. To byla Slavia, na kterou se dalo koukat! Škoda jen, že jsme nevyhráli výraznějším výsledkem. Podzimní část jsme tak skončili na pro mě výborném pátém místě s minimální ztrátou na poháry.

simon_deli_smlKdybych měl vybrat hráče podzimu, tak je to za mě Simon Deli. Ten hráč mě neskutečně baví! Někteří říkají, že to občas se svým riskováním a klidem v rozehrávce přehání, ale když se podíváme na ty TOP střední obránce fotbalu, tak u nich je to téměř běžná praxe. No, nejdůležitější osobou podzimu je však právě trenér Uhrin, kterému jsem v úvodu sezóny vůbec nevěřil. Takhle se budu mýlit milerád často! Na závěr bych dodal, že jsem moc rád, že dostali na hřišti prostor Honza Kuchta a Libor Holík, byť odehráli jen minimální porci minut. Jsem rád, že s nimi trenér Uhrin počítá i v jarní části sezóny a doufám, že budou dostávat prostor i další naší odchovanci, byť výsledky našeho nejstaršího dorostu nejsou úplně přesvědčivé, ale v mládeži to přeci, jak všichni dobře víme, není primárně o výsledcích.

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..