Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

FK Dukla Praha vs Slavia Praha

David Ocetník 0
twitterredditpinterestby feather

IMG_1003Výkop v neděli v 15:00 podpořený krásným počasím. Ideální den pro návštěvu fotbalového utkání a to i když se jedná o návštěvu na hřišti soupeře. Juliska plná slávistů je běžná a my jsme stejně jako loni tento zápas pojali jako výjezdní.

Je nás už více než čtyřicet a sejít se je složité. Prvotní plán využití přívozu z Troje byl vyhodnocen jako špatný nápad a to zejména z důvodu časové náročnosti. Proto jsme se nakonec dohodli na setkání až na stadionu, konkrétně v sektoru F těsně vedle hostujícího, tedy našeho kotle.

Příjezd na místo činu byl pro každého jiný. Část z nás jela z Hradčanské na Julisku autobusem, tam jsme zakoupili lístky a pokračovali pěšky nahoru na kopec posedět v restauraci na Staré Faře. Když jsme přišli do poloprázdné restaurace byly jsme vykázáni, že je vše obsazeno. Prostě klasičtí chuligáni. Děkujeme pizzerii U Matěje, že se nás ujala. Pan pavouk alias @quelhar se vydal dokonce vlakem. David šel s přáteli z Tribuny Sever pěšky rovnou z Edenu. Část přijela klasicky autem.

Hlavní naše část se usadila do určeného sektoru. Bohužel část se oddělila a usedla jinam. Jirka Souček vyvěšuje vlajku AREA 114, díky za to.

Poslepovaná sestava našich borců, nepředváděla pohledný fotbal, ale konečné vítězství 1:0 pro Slavii se prostě počítá. Navíc Liberec nepochopitelně neztrácí, proto jakýkoliv náš bod je opravdu důležitý v cestě za poháry. Snad Liberec na rozdíl od nás klopýtne.

Po zápase se rozcházíme a část jde ještě na chvíli do plzeňské restaurace Kulaťák.

Myslím, že ve výsledku to bylo super. Doufám, že se nám někdy podaří potkat se na jednom místě na fotbale ve větším počtu. Někteří z nás již měli na sobě novou zásilku mikin AREA 114, ostatní si musejí počkat.

Budiž chválen Odbor přátel.

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..