Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Cesta do Stockholmu pokračuje, poločas s Riem je za námi!

Petr Klimi Klimčák 0
twitterredditpinterestby feather

Čísla prodaných lístků už před zápasem naznačovala, že se návštěva přiblíží té ze zápasu s Levadií. Už dvě hodiny před zápasem se kolem Edenu trousily nezvykle velké počty slávistů. Návštěva nakonec přesáhla hodnotu 15 tisíc, škoda jen, že sázka @quelhar (Jarda, teda vlastně Ondra Kreml) s panem Nejmenovat neplatila i pro toto utkání

Členové naší odbočky se rozutekli po stadionu, někteří členové obsadili klasicky sektor 114, další zavítali na Tribunu Sever, oblíbeným místem @leoneigg (Matěj) a @kolumbussk1 (legendární Ládík) se v posledních zápasech stává sektor 206, kde můžete také nově vidět naší druhou vlajku, ta první má své stálé místo nad vchodem do sektoru 114. Kolem hřiště bohužel včera nepobíhal s aparátem @repan_cz (všem dobře známý Míchal Petřík), ten si však zaslouží speciální pochvalu za focení týmu U19 na Cee Cupu. Na zápas z daleké Plzně zavítal také @no_ni_ck (Petr Korbel, známý též jako „plzeňský Muris“). Já jsem se v pressu setkal s Jardou (tedy @quelhar) a středobodem hodnocení @Alanor. Jirkku (@jirkku75) a jeho dvě dcery zakotvili v sektoru Rodiče s dětmi, když jeho Slavia Girls nakonec vydržely poprvé v životě v Edenu celý zápas až do konce👍. Nesmím zapomenout na našeho předsedu @ocetnik, který spolu se svou rodinkou zakotvil na sedadlech Gold. Jen pro informaci VIP kvalitáře: VIDLIČKY BYLY!

Co říci k dění na hřišti? Zápas patřil brankářům, Jirka Pavlenka a brankář soupeře Cássio předváděli skvělé zákroky, Milan Škoda se prezentoval krásným gólem přes hlavu, všechny nás určitě mile překvapil Honza Mikula, pochvalu zaslouží také Pepa Hušbauer, který opět zápas odjezdil, ale to je u něj standard (ha hateři, do mě!). Ale pochvalu samozřejmě zaslouží celý tým! Šance na postup je veliká, nepochybuji o našem postupu!

Po zápase jsme se opět sešli v krásném prostředí zahrádky před hotelem v Edenu, kde jsme každý vyžahli pár piv a podebatovali nad zápasem.

V dalším zápase nás čeká v neděli v Brně, kde za naší odbočku bude Jirka @jsoucek45 (Jirka Souček). Na magické datum 8. 8. připadá další domácí utkání se Zlínem, všichni se už teď těšíme!

Slavia do toho!

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..