Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

AREA 114 stream s Jaroslavem Tvrdíkem aneb „Hovory z Le Palais“

David Ocetník 6
twitterredditpinterestby feather

Od posledního rozhovoru s Jaroslavem Tvrdíkem pro Slavia.cz už uběhl nějaký čas. Od tohoto rozhovoru začal prodej permanentních vstupenek, začala liga a Slavia sehrála zápasy v předkole Ligy mistrů, následně zápasy v předkole Evropské ligy s Legii Varšava až se dostala do Konferenční ligy. V úterý končí přestupní období v nejzajímavějších fotbalových ligách. Suma sumárum věcí se událo velmi dost.

Proto jsme se dohodli s Jaroslavem Tvrdíkem, že určitě témat k diskuzi je dost a natočíme tedy rozhovor. Budeme vysílat živě ve středu 1. 9. 2021 od 17:00 z pražského hotelu Le Palais.

Své dotazy můžete zasílat prostřednictvím níže uvedeného formuláře do úterních 20:00.

Odkaz na stream naleznete níže na stránce.

twitterredditpinterestby feather
 1. Jan Jan

  Dobrý den pane Trvdíku, prvně děkuji za to co pro Slávii děláte a mám dotaz jak dlouho by jste si představoval vydržet v klubu na současné pozici.

 2. Jan Jan

  Dobrý den,

  finanční situace Slavie se podle letnímu způsobu posilování kádru a aktuálním prodejům jeví jako špatná. Je to jen dojem nebo realita? Pokud dojem, pak jak to vypadá s přípravou akademie? Pokud realita, uvažujete jako zástupce hlavního akcionáře o vstupu nového solventního majitele? Vidíte současnou „plzeňskou cestu“ jako jednu z variant budoucího vývoje ve Slavii?
  Děkuji.

 3. Jan Jan

  Dobrý den,

  nejednou se na sociálních sítích, i jinde naráží na vztah vaší dcery s brankářem Kolářem a vliv tohoto vztahu na zápasové nominace. Bohužel k tomu zavdávají příčinu ne příliš dobré výkony naší defenzivy i Ondřeje Koláře samotného, které jsou navíc ještě některými komentátory možná i zveličovány. Chcete se k tomu nějak vyjádřit nebo je to natolik mimo realitu, že by to bylo zbytečné a kontraproduktivní?

  Pěkný den.

 4. Josef Josef

  dobry den nějaké novinky ohledně akademie

 5. Josef Josef

  dobry den chtěl jsem se zeptat na ceny lísku na Evropu

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..