Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

4. AREA pivo s trenérskou dvojicí Uhrin, Čuhel

David Ocetník 0
twitterredditpinterestby feather

Koncem loňského roku jsme s přibývající členskou základnou naší odbočky začali pořádat pravidelná měsíční piva. Jejich součástí mělo být vždy obohacení nějakým hostem. Zatím však nakonec vždy byly besedy s hosty vždy jako zvláštní akce (p. Tvrdík, p. Plíšek). Toto Area pivo jsme se ale snažili hosta konečně dovést.

Z několika důvodů jsme nakonec zvolili trenérské duo Dušan Uhrin,  Petr Čuhel.

Proto jsme se 14. 3. 2016 sešli ve velmi hojném počtu více než 40 lidí v Haškově restauraci U Brejšků. Převážná část byli členové AREA 114 ale zúčastnili se i zástupci jiných odboček: konkrétně Tribuny Sever, Kolína, Strakonic ale i Nečíně, který reprezentuje sekretář Odboru přátel Petr Vršecký a za Odbor přátel se zúčastnil i Michal Dobiáš.

Povídání bylo parádní. Dotkli jsme se zimního posilování A týmu, současné situaci v kádru s ohledem na rozsáhlá onemocnění. Neunikla nám samozřejmě ani minulost, tedy konkrétně léto 2015 a období před příchodem nových majitelů. Blízká budoucnost s jejich představami o posilování kádru. Nahlédli jsme i pod pokličku, kdy trenéři měli vyhlédnuté některé zahraniční posily ale bohužel to z nějakých důvodů nevyšlo. Opravdu zajímavé a příjemné povídání. A samozřejmě jsme probrali i blížící se derby.

Omlouvám se všem, kteří čekají nějaký konkrétní report. Ale tohle je opravdu potřeba zažít.

Všichni známe trenéra Uhrina z televize, tiskovek a různých článků. Je ale potřeba rozhodně vyzdvihnout Petra Čuhela. Může vypadat jako takový ten druhý vzadu, ale můžeme Vám potvrdit, že jeho kvality jsou rozhodně nesporné, znalosti obrovské. Oba mají velmi příjemně střízlivý pohled a co je pro nás opravdu potěšující, opravdu si uvědomují velikost naší Slavie a jsou ochotni za ni bojovat.

Nemusíme se všemi jejich kroky souhlasit ale mnoho těch situací z jarních zápasů nám dopodrobna vysvětlili a rozhodně si je u nás obhájili.

Moc jim děkujeme!

PS: Příště už to asi U Brejšků nebude 🙁 To místo má sice sešívanou historii ale současný stav v Haškově restauraci U Brejšků je katastrofální.

twitterredditpinterestby feather

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..