Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

FK Příbram vs SK Slavia Praha

David Ocetník 0
twitterredditpinterestby feather

V rámci vloženého 29. kola se Slavia vydala na stadion Na Litavce v Příbrami. Hlavním úkolem bylo získat alespoň jeden bod, aby měla jistotu udržení pátého místa.

Přestože za naši odbočku to původně vypadalo na velký výjezd, standardně se vše nepodařilo a nakonec na poslední chvíli a hlavně nečekaně vyjíždí z Prahy @ocetnik a @petrklimi v jednom voze.

Příjezd na stadion byl opravdu na poslední chvíli a ihned po zakoupení vstupenky začal zápas a nezbyl tedy čas ani na návštěvu místního stánku. Jelikož na plotě v sektoru hostí nebylo pro naši novou vlajku místo, „upíchli“ jsme ji na zábradlí v horní části sektoru. Tam si tedy naše nová „cestovní“ vlajka odbyla premiéru!

Nečekaně Slavia střílí branku v 13., 15. a dokonce i v 30. minutě a ukazuje, kdo bude dnes na hřišti pánem. Stav 3:0 a přítomnost „veselých“ rozhodčích, kteří netuší, že dnes asi pískají naposledy, rozlévá dobrou náladu v hostujícím sektoru. O poločase se k nám přidává @jsoucek45 a sleduje zápas s námi. V 52. minutě dochází ke snížení na konečných 1:3.

Po zápase všichni tři usedáme do AREA busu a valíme hned směr Praha. Po cestě potkáváme desítky fízlů, kteří kontrolují vozy evidentně jen pro pobavení.

Je evidentní, že se toto odpoledně bavil asi každý a to zcela po svém. Vlajkonoši 1965 cestovali americkým školním busem, Loyals pátrali po jednom zmizelém pánovi v rámci svého výjezdu, rozhodčí nějakou tu lahvinku pro pobavení taky dali, Starka to své pobavení odložil na sobotu, takže to celé můžeme brát jako úspěšný den.