Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

#avataremkvitezstvi pokračuje i na jaře

fido_cz 1
twitterredditpinterestby feather

I na jaře budeme pokračovat v akci #avataremkvitezstvi, kdy si jako profilovou fotku na sociálních sítích dáváme obrázek trenéra, pod kterým jsme daný tým naposledy porazili. Rozlišuje se i mezi domácími a venkovními zápasy. Abyste nemuseli pátrat, který trenér je pro dané kolo aktuální, přinášíme vám následující přehled. Vhodnou fotku už si jistě zvládnete najít samy.

17. kolo, Liberec-SKS

Liberec na jeho hřišti jsme naposledy porazili v sezóně 10/11 0:2 po gólech Pospěcha a Koreše. Trenérem byl tehdy Michal Petrouš.

18. kolo, SKS-Teplice

Domácí vítězství 2:0 ze sezóny 12/13 po gólech Nitry a Petráka. Trenérem byl Petr Rada

23. kolo, DERBY

Letnou jsme naposledy vyloupili v mistrovské sezóně 08/09. Jasné vítězství 1:4 tehdy dirigoval Karel Jarolím

24. kolo, SKS-Jihlava

Jihlava se v první lize nepohybuje příliš dlouho a my jsme ji doma nikdy neporazili. Připomeneme si tak jedno remízové utkání. První kolo sezóny 12/13, 7000 fanoušků natěšených na start ligy a o poločase prohráváme o tři góly. Zlepšenou hrou ve druhé půli jsme nakonec vybojovali alespoň bod, když v 90.minutě vyrovnal Vošahlík. Trenérem byl tehdy Petr Rada

25. kolo, Jablonec-SKS

Opět se musíme vrátit až do mistrovské sezóny 08/09, kdy jsme naposledy porazili Jablonec na jeho hřišti 1:2 pod trenérem Jarolímem

26. kolo, SKS-Budějovice

Mičolův hattrick ze sezóny 12/13 zajistil hladké vítězství 3:0 pod trenérem Petroušem

27. kolo, Příbram-SKS

V Příbrami se nevyhrává. Tak se musíme vrátit až do sezóny 06/07, kdy jsme pod trenérem Jarolímem zvítězili 0:2

28. kolo, SKS-Dukla

Domácí vítězství z minulé sezóny 2:1, trenérem byl Miroslav Koubek

29. kolo, Hradec-SKS

Hradec není stálým účastníkem první ligy. Ale když už v první lize byl, Slavia tam nevyhrávala. A tak musíme zabrousit až do sezóny 1999/2000, kdy jsme v Hradci naposledy vyhráli 0:1 pod trenérem Františkem Ciprem.